Spotkania z mieszkańcami inaczej – napiszcie do prezydenta

Porozmawiajmy o Głogowie – wypełnijcie anonimowo formularz!
Grafika wyróżniająca - Porozmawiajmy o Głogowie, napisz do prezydenta

Od poniedziałku (26 października) trwają coroczne spotkania mieszkańców z Prezydentem Głogowa. Przez panującą na terenie całego kraju pandemię i obowiązujące aktualnie obostrzenia niemożliwe było zorganizowanie ich w formie bezpośrednich spotkań, tak jak to było dotychczas.

Głogów należy do wszystkich mieszkańców i dlatego powinni mieć realny wpływ na jego rozwój. To ich prawo do współdecydowania o tym, co dzieje się i co powinno się dziać na osiedlach, w najbliższej okolicy, w mieście. Serdecznie zapraszam – napiszcie do mnie, porozmawiajmy o Głogowie! – mówi Rafael Rokaszewicz, Prezydent Głogowa.

Głogowianie! Chcecie podzielić się swoim wnioskiem, problemem lub spostrzeżeniem? Napisz do prezydenta! Wypełnij anonimowo formularz!

WYPEŁNIJ FORMULARZ ONLINE

Formularze dostępne są również w formie papierowej. Znajdziesz je w Ratuszu oraz w Miejskiej Bibliotece Publicznej (ul. Jedności Robotniczej 15) i wszystkich jej filiach (ul. Mieszka i 15, ul. Budowlanych 10 oraz ul. Perseusza 12). Wypełniony formularz wrzuć do specjalnie dedykowanej urny. Pamiętaj, że kwestionariusz jest anonimowy!