Porozmawiajmy o Głogowie – napisz do prezydenta

Od poniedziałku ruszają coroczne spotkania z mieszkańcami – w tym roku w innej formie
DGL News

Obostrzenia związane z pandemią COVID-19 uniemożliwiają organizację spotkań mieszkańców z Prezydentem Głogowa w dotychczasowej postaci. Tegoroczna edycja będzie przeprowadzona w zupełnie innej formie. W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo mieszkańców podjęliśmy decyzję o kontakcie zdalnym.

Drodzy Głogowianie!

Epidemia wymusiła na nas wszystkich zmianę naszych zachowań, konieczność rezygnacji z wielu zadań i przymus zmian w planowaniu wielu przedsięwzięć.  Każdego roku spotykałem się z Wami na osiedlach by porozmawiać o Głogowie. Od pięciu już lat dzielicie się ze mną swoimi spostrzeżeniami, uwagami i wnioskami. W tym roku musimy zrobić do inaczej. W trosce o nasze wspólne bezpieczeństwo i zdrowie zapraszam – napiszcie do mnie! Kontakt z Wami jest podstawą mojego zarządzania miastem, bo Głogów należy do wszystkich jego mieszkańców, a Wasz głos i Wasze zdanie jest dla mnie ważne. Po zebraniu formularzy od Was odpowiem na każdy zawarty tam wniosek i spostrzeżenie na naszej stronie DGL NEWS. Do szybkiego zobaczenia! Życzę Wam dużo zdrowia! Uważajcie na siebie!

Rafael Rokaszewicz,
Prezydent Głogowa

Jak możesz podzielić się z prezydentem swoim wnioskiem, problemem lub spostrzeżeniem? Wypełnij anonimowo formularz!

WYPEŁNIJ FORMULARZ ONLINE

Formularze dostępne będą również w formie papierowej. Znajdziesz je w Ratuszu oraz w Miejskiej Bibliotece Publicznej (ul. Jedności Robotniczej 15) i wszystkich jej filiach (ul. Mieszka i 15, ul. Budowlanych 10 oraz ul. Perseusza 12). Wypełniony formularz wrzuć do specjalnie dedykowanej urny. Pamiętaj, że kwestionariusz jest anonimowy!

Ankietę możesz również pobrać i wydrukować samodzielnie – tutaj. Odnieś ją do urny, która znajduje się w wyżej wymienionych lokalizacjach.