Sukces młodych tenisistów z Głogowa

Zawodnicy z Głogowskiego Towarzystwa Tenisowego zdominowali turniej Masters w Smolcu
DGL News

W miniony weekend (10-11.10) głogowscy tenisiści z GTT wzięli udział w turnieju Masters w Smolcu.

Turniej potwierdził, że nasze dzieci odnoszą najlepsze wyniki w województwie, a poziom szkolenia jest na najwyższym poziomie – przyznaje Andrzej Kulhawik z Głogowskiego Towarzystwa Tenisowego.

W kategorii czerwonej Natalia Jasak zajęła I miejsce, a jej brat Kajetan Jasak – II miejsce. Rodzeństwo rozegrało też turniej w kategorii pomarańczowej, gdzie Natalia zajęła II miejsce.

W kategorii zielonej bardzo dobrze zaprezentowało się dwóch zawodników: Filip Nowak – zajął II miejsce, a Mikołaj Dumicz – III miejsce w turnieju.

W najstarszej kategorii – żółtej wystartowała Karolina Nadała, która ostatecznie zajęła IV miejsce w mastersie, a w klasyfikacji generalnej I miejsce.

źródło: Głogowskie Towarzystwo Tenisowe