Paweł Sznajder w Voice of Poland

Jego zespół grał na Dniach Głogowa!
DGL News

Pamiętacie koncert zespołu The Sleepwalkers na Dniach Głogowa w 2019 roku?

Główny wolakista – Paweł Sznajder – dostał się do programu Voice of Poland! Już w najbliższą sobotę (10.10) będzie można znowu zobaczyć i posłuchać jak śpiewa Paweł – w przesłuchaniach w ciemno w programie Voice of Poland ( godz. 21:00, TVP2).

Jestem absolwentem III LO im. Bohaterów Westerplatte w Głogowie i rozpocząłem studia na kierunku Edukacja artystyczna w zakresie sztuki muzycznej na uniwersytecie zielonogórskim. Uczęszczałem również do prywatnej szkoły muzycznej Music Intro, w której tak naprawdę wszystkiego się nauczyłem. Chodziłem na zajęcia z gitary, śpiewu oraz pianina – mówi nam Paweł Szjander. W Music Intro rozwinąłem skrzydła i dzięki wsparciu dyrektora pana Mirosława Grzeszczaka oraz moich wspaniałych nauczycieli spełniałem się i mogłem robić to, co kocham. Dzięki nim powstał zespół The Sleepwalkers, w którym jestem głównym wokalistą oraz gitarzystą. Na co dzień gramy muzykę funky oraz reggae. Dlatego jestem wdzięczny Music Intro za to, że we mnie uwierzyli i że mnie wspierali i wspierają do końca!

Skąd pomysł by wystąpić w programie muzycznym?

Zawsze marzyłem, żeby zaśpiewać na scenie The Voice i odkąd ten program jest – to go oglądam. Czyli w sumie od małego można tak powiedzieć ….😀😀😀. Pewnego dnia znajoma mojej mamy zadzwoniła i powiedziała, że jest casting internetowy do tego programu. Pojechałem do mojego przyjaciela Dominika Kowala, nagraliśmy jak śpiewam i wysłałem zgłoszenie. Tak zacząłem spełniać jedno z moich marzeń i nie mogę nadal w to uwierzyć, bo na 12 tys. zgłoszeń twórcy programu akurat mnie dostrzegli i postanowili dać jakąś szansę. Ten program dał mi taką motywację i utwierdził mnie w 100% przekonaniu, że powinienem zajmować się muzyką i że to jest moja droga. Dzięki programowi bardzo się rozwinąłem. Poznałam fantastycznych, bardzo utalentowanych ludzi, którzy mają w sobie niesamowicie dużo energii. Naprawdę to wspaniałe uczucie być tam – mówi Paweł Sznajder.

Paweł należy także do Stowarzyszenia Skuteczni Wolontariusze.
A TUTAJ jego FanPage – zaglądajcie i bądźcie na bieżąco!

Trzymamy kciuki za Pawła! I zachęcamy do oglądania jego występu w programie Voice of Poland!


Zdjęcia: Siwek Studio, arch. DGL NEWS