Rusza sezon siatkarski w Głogowie!

Pierwszy mecz już w najbliższą sobotę! SPS Chrobry Głogów podejmie drużynę z Wałbrzycha.
SPS Chrobry Głogów - Nadchodzimy! Bądźcie z nami! - grafika

W najbliższą sobotę na hali sportowej SP 3 znów zrobi się pomarańczowo-czarno! Rozpoczyna się faza grupowa II Ligii Siatkówki Mężczyzn.

📅 26 września 2020 (sobota), godzina 18:00
📌 hala SP 3 w Głogowie

Mecz inaugurujący ligę SPS Chrobry Głogów rozegra na własnym parkiecie. Pierwszym rywalem głogowskich siatkarzy będzie drużyna KPS Chełmiec Wałbrzych.

Drużyna mocno się zmieniła. Widać duży potencjał, zaangażowanie i chęci do pracy. Przygotowania zaczęliśmy na początku sierpnia, powoli wracaliśmy do rytmu treningowego po bardzo długiej przerwie. Stawiamy na kontakt z piłką i mocno pracujemy nad siłą. Od września już sparingi oraz mniejsza ilość treningów i przygotowania do startu ligi. – mówi Dominik Walenciej, trener SPSu.

Pomarańczowo-czarni mają za sobą już kilka przedligowych sprawdzianów: sparing z MKS Ikar Legnica oraz dwa turnieje – Memoriał im. Pajora i Dziekanowskiego w Międzyrzeczu oraz towarzyski turniej siatkówki w Wałbrzychu. Ten, kto śledzi oficjalny fanpage drużyny doskonale wie, że z każdego pojedynku wychodzili zwycięsko.

Jak będzie tym razem? Kibice z Klubi Kibica SPS Chrobry Głogów nie mają wątpliwości.

To będzie bardzo dobry sezon dla SPS! Wśród zawodników jest świetna energia, którą widać gołym okiem. I jest moc! Przeciwnicy powinni się bać 🙂. Nie mamy wątpliwości, że nadchodzący czas będzie należał do naszej drużyny! – zapowiada Marta Dytwińska-Gawrońska, szefowa klubu kibica.


źródło i grafiki: SPS Chrobry Głogów