MEMBRANA dźwiękiem, obrazem, ruchem – projekt muzyczno-wizualny

Miejski Ośrodek Kultury zaprasza na projekt artystyczny, łączący ze sobą różne formy przekazu oraz różnych fantastycznych ludzi
26.09.2020-Membrana plakat

25 września w sali widowiskowej w Centrum Kultury odbędzie się niezwykłe wydarzenie pod nazwą MEMBRANA dźwiękiem, obrazem, ruchem. Początek o godzinie 19.00.

Pomysłodawcą i inicjatorem projektu jest Marlena Mandziuk m.in. instruktor choreoterapii, prowadząca sekcję MOVEart w MOK (zajęcia rozwoju osobistego poprzez ekspresyjne środki wyrazu/szeroko pojętą sztukę oraz taniec/ruch).

Wydarzenie będzie pierwszą realizacją nowopowstającego kolektywu artystycznego. Biorą w nim udział amatorzy – ludzie z różnymi talentami, pasjonaci życia, wrażliwi na drugiego człowieka oraz na to, co ich otacza. Łączy ich pasja, chęć niekonwencjonalnego działania i robienia niemożliwego.

Wystąpią: MEMBRANA.

On i ona. Dźwiękoczuli. Parą są od kilkunastu lat, zespołem muzycznym bywają, najczęściej w domowych pieleszach. Dźwiękiem i słowem opowiadają o swoim, często nie łatwym, życiu… Laureaci drugiej nagrody na tegorocznej edycji Stachuriady.

Uczestnicy sekcji MOVEart i ich przyjaciele:

Marlena Mandziuk – pomysł/choreografia

Agata Majewska

Marta Ulikowska

Natalia Łagodzka

Małgorzata Bartoszek

Edyta Świątek

Beata Strzeszyńska

Patrycja Litwicka-Grześkowiak

Honorata Świderska

Justyna Konowalczyk

Światło/wizualizacje: Jakub Wantuła

Obsługa dźwięku: Kacper Drozd

Tekst, plakat: Miejski Ośrodek Kultury w Głogowie.