TV MAYDAY – nowość w Klubie!

Chcesz umieć robić wywiady i reportaże,
a może marzysz o karierze youtubera?
Te warsztaty są dla Ciebie!
DGL News

🎬🎥🎤 Klub MayDay ma nową propozycję dla dzieci i młodzieży – TV MAYDAY.

Zajęcia poprowadzi Dominik Nabożny, który podzieli się swoim doświadczeniem z pracy przy wielu multimedialnych projektach.

🎬🎥🎤 Jak mówi Dominik Nabożny – będzie się działo i na pewno nudno nie będzie!

Chciałbym, aby wszyscy chętni wiedzieli, że to oni będą tworzyć ten kanał TV Mayday. Nie będę takim instruktorem prowadzącym zajęcia, który narzuca swoje pomysły. Będę otwarty na ich wszystkie tematy i problemy, które chcą pokazać. Ja będę takim trybikiem, który wszystko pozamyka – mówi Dominik Nabożny.

Potrzeba matką wynalazku – pod takim hasłem możemy określić pomysł na nową sekcję w Klubie MAYDAY. TV MAYDAY powstała w odpowiedzi na potrzeby dzieciaków i młodzieży, którzy zafascynowani są multimediami i social-mediami. Idealnym kandydatem na prowadzącego jest Dominik Nabożny – aktor, konferansjer, prezenter muzyczny, który ma bogate doświadczenie zarówno teatralne jak i filmowe. Do tego wszystkiego jest pozytywnym zapaleńcem, który bardzo szybko „połknął haczyk” a dyrektor MOK – Bartek Adamczak z wielkim entuzjazmem wyraził zgodę na nasz nowy projekt. Jesteśmy pełni nadziei i optymizmu, że nam się uda. Zapraszamy serdecznie dzieciaki i młodzież od 10 roku życia wzwyż na spotkanie organizacyjne – 17.09.2020 o 17.00 do Klubu MAYDAY.
TV MAYDAY czas start
– mówi Agnieszka Lewandowska, szefowa Klubu Mayday.


Grafika: Klub Mayday