Orkiestra Zakładowa Huty Miedzi „GŁOGÓW” zaprasza do współpracy!

Bartłomiej Gers: zapraszamy muzyków
z Głogowa i okolic!
DGL News

🎶 Orkiestra uświetnia wiele uroczystości w Głogowie i okolicach, ale nie tylko – występuje na terenie całego kraju i poza jego granicami! Chyba nie trzeba jej przedstawiać, bo nie ma mieszkańca naszego miasta, który by jej nie widział lub nie słyszał.

🎼 Orkiestra Zakładowa Huty Miedzi „GŁOGÓW” KGHM Polska Miedź S.A. zaprasza
do wspólnej przygody muzycznej.

Zapraszamy muzyków do orkiestry z Głogowa i okolic, zachęcamy do grania za pulpitami najbardziej rozpoznawalnej orkiestry w regionie. Oczekujemy wszystkich grających na instrumentach dętych oraz perkusyjnych ponieważ orkiestra dęta to wbrew pozorom nie tylko instrumenty dęte, mogą to być osoby w każdym wieku, muzycy zawodowi oraz amatorzy, nie tylko pracownicy Huty Miedzi „GŁOGÓW”, liczymy też na młode talenty ze Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. F. Liszta w Głogowie i innych głogowskich szkół muzycznych – opowiada nam Bartłomiej Gers-Nienartowicz, I Kapelmistrz-Dyrygent Orkiestry HMG.

🎼 Chcesz się przyłączyć? Umiesz grać np. na flecie, klarnecie, saksofonie, trąbce, perkusji, albo może na kontrabasie lub gitarze – to ta orkiestra jest właśnie dla Ciebie! To właśnie tam będziesz się rozwijać muzycznie, będziesz miał/a okazje koncertować w przeróżnych miejscach na przeróżnych uroczystościach, albo po prostu będzie to sposób na odskocznię od codzienności i poznanie nowych ludzi – Skontaktuj się Dyrygentem Orkiestry – TU JEGO PROFIL NA FB 🔀 Bartłomiej Gers.

Zdjęcie: FB Bartłomiej Gers, Piotr Gajek