SPS – prezentacja drużyny już 20 sierpnia

Przyjdź i poznaj siatkarzy Chrobrego!
Wstęp wolny.
DGL News

Kluby siatkarskie od wielu już tygodni chwalą się składem swoich drużyn publikując kolejne zdjęcia zawodników. Ale głogowski SPS Chrobry Głogów wybrał inną strategię. Nie zdradza nic, cisza w eterze!

Wszystko będzie jasne już 20 sierpnia, kiedy to na deskach Teatru im. Andreasa Gryphiusa zaprezentują się zawodnicy reprezentujący pomarańczowo-czarne barwy
w sezonie 2020/2021.

Będzie aż 7 nowych twarzy, jedna już znana kibicom z gry na parkietach Chrobrego i to będzie wielki COME BACK, a 5 zawodników znamy z poprzedniego sezonu.

Prezentacja rozpocznie się o godz. 18:00 i poprowadzi ją Tomasz Olczak, znany głogowski raper.

zaproszenie na prezentację SPS dla entuzjastów głogowskiej siatkówki

Chcemy powitać kibiców, sponsorów i partnerów SPS w pięknym i historycznym miejscu w tym ważnym dla nas dniu. Serdecznie zapraszamy, bądźcie z nami i podczas prezentacji i potem w czasie rozgrywek – mówi Grzegorz Maciejewski, prezes SPS Chrobry Głogów.

– Prezentacją zaczynamy kolejny sezon z naszą pasją – SPS. To brzmi banalnie, ale my to kochamy i już. To już nasz styl życia. Będziemy z naszą drużyną zawsze i wszędzie – mówią kibice z Klubu Kibica SPS Chrobry Głogów.

Wstęp na prezentację jest wolny, organizatorzy proszą o zabranie maseczek. Ze względu na obostrzenia – ilość miejsc na widowni teatru jest ograniczona.

Zdjęcie: M. Dytwińska-Gawrońska, grafika: K. Brzezińska