Nabór wniosków na wynajem mieszkań w TBS nr 17

Podajemy źródło do pobrania wniosków
i załączników
DGL News

Rozpocznie się nabór wniosków na wynajem mieszkań w ramach inwestycji pod nazwą: budowa budynku mieszkalnego wielorodzinnego TBS nr 17 wraz z infrastrukturą towarzyszącą przy ulicy Generała Sowińskiego 20 – 26.

Gmina Miejska Głogów oraz Inwestor Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. w Głogowie, zawiadamiają, że nabór wniosków na wynajem mieszkań w ramach realizowanej w/w inwestycji będzie prowadzony w dniach:

od 17 sierpnia do 20 sierpnia 2020 r.

📌 Wniosek będzie można złożyć we wskazanym terminie w Ratuszu (Rynek 10) w Biurze Obsługi Mieszkańca – pokój nr 18 (parter) w godzinach pracy Urzędu Miasta.

☎️ Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami dotyczącymi warunków najmu lokali mieszkalnych – informacje w tym zakresie udziela Inwestor – TBS Sp. z o.o. w Głogowie – telefon 76 833 41 18.

📌 Druk wniosku o zawarcie umowy najmu wraz z załącznikami do pobrania w wersji elektronicznej TUTAJ oraz z wersji papierowej w godzinach pracy w Biurze Obsługi Mieszkańca w Ratuszu i w TBS Sp. z o.o. w Głogowie przy ulicy Piotra Skargi 8.

Grafika: TBS