Sprzedaż karnetów już od poniedziałku!

Sprawdź ofertę na mecze pomarańczowo-czarnych
DGL News

W poniedziałek, 17 sierpnia, Chrobry Głogów uruchamia stacjonarną sprzedaż karnetów „Jesień 2020”. Przygotowano gwarantujące udział w minimum 9 meczach przy #WS3 karnety o różnych wariantach cenowych oraz specjalny rabat dla posiadaczy karnetów „Wiosna 2020”.

Jesienią Chrobry rozegra minimum 9 meczów przy Wita Stwosza, m.in. z Koroną Kielce, Widzewem Łódź i Odrą Opole. Klub przygotował gwarantujące w nich udział karnety o różnych wariantach cenowych. Ceny ulgowych zaczynają się już od 30 zł,
a normalnych od 90 zł.

⚽️ 15% rabatu dla posiadaczy karnetu „wiosna 2020”

W rundzie wiosennej sezonu 2019/20 z powodu pandemii nie udało się rozegrać wszystkich spotkań z Waszym udziałem. W związku z tym kibicom posiadającym karnet „wiosna 2020” proponujemy zniżkę na zakup karnetu „jesień 2020”. Jeśli chcecie z niej skorzystać, poinformujcie o tym obsługę, która uwzględni 15-procentowy rabat. Rabat naliczany będzie tylko w I etapie sprzedaży (przedsprzedaż)
i tylko dla karnetów, których koszt zakupu w kasach pływalni Chrobry był nie mniejszy niż 20 zł. Przysługuje Wam do niego pełne prawo, ale możecie też z niego zrezygnować, w ten sposób wspierając klub, za co serdecznie dziękujemy. 

⚽️ Pierwszy tydzień dla posiadaczy karnetu „wiosna 2020”

Tradycyjnie sprzedaż podzieliliśmy na dwa etapy: przedsprzedaż i sprzedaż normalną. W pierwszym, od 17 do 23 sierpnia, do kas pływalni Chrobry zapraszamy kibiców posiadających karnet „wiosna 2020” i przedłużających jego ważność. Możliwe, że będziecie musieli zmienić przypisane do karty miejsce, bo nie wszystkie są uwzględnione w puli możliwej do sprzedaży (50% pojemności stadionu). Udział
w przedsprzedaży zagwarantuje Wam pierwszeństwo w wyborze i nie poniesienie kosztów związanych z wyrobieniem karty. 

⚽️ W drugim tygodniu sprzedaż normalna

Drugi etap rozpocznie się w poniedziałek 24 sierpnia. Od tego dnia w kasach pływalni czekamy na kibiców, którzy nie posiadają karnetu „wiosna 2020” lub taką kartę posiadają, ale z własnej inicjatywy chcą zmienić przypisane do niej miejsce. 

⚽️ Karnet gwarancją oszczędności
i miejsca

Organizacja meczów na obecnym etapie umożliwia udostępnienie kibicom 50% pojemności stadionu. Posiadanie karnetu powoduje, że jesteś pewny udziału w każdym spotkaniu i oszczędzasz. W stosunku do pojedynczo kupowanych biletów
to nawet 45 zł oszczędności!

⚽️ Obsługa stacjonarna

Wszystkie karnety sprzedawane będą w kasach pływalni Chrobry codziennie w godz. 6.15-21.00. Odwiedzając ten punkt, pamiętajcie o stosowaniu się do wszelkich zaleceń, w tym do zakrywania ust i nosa.  

Grafika: Chrobry Głogów