Wyjeżdżasz na wakacje? Zainstaluj aplikację „Moja komenda”

Aplikacja wskaże nam m.in. numer telefonu komórkowego policjanta oraz jego adres e-mail w każdym miejscu w Polsce
aplikacja-Moja-Komenda

Aplikacja „Moja Komenda” to zbiór adresów wszystkich komend i komisariatów w całej Polsce. Jeśli nie znasz drogi, aplikacja sama wskaże nam trasę do najbliższej jednostki Policji. Ważną cechą tego narzędzia jest to, że działa ono również w trybie offline. Nie potrzebujemy zatem dostępu do Internetu, aby znaleźć niezbędne informacje.

Dzięki niej w sposób całkowicie bezpłatny i bez reklam możemy wyszukać nie tylko adresy i numery telefonu do jednostek Policji znajdujących się w całym kraju, ale również możemy za jej pośrednictwem skontaktować się z naszym dzielnicowym. Wystarczy wpisać swój adres zamieszkania, a aplikacja odnajdzie funkcjonariusza, który dba o nasz rejon zamieszkania oraz pokaże, w której jednostce on pracuje. Kontakt z dzielnicowym można również nawiązać po wpisaniu jego imienia i nazwiska. Aplikacja wskaże nam m.in. numer telefonu komórkowego policjanta oraz jego adres e-mail. Wystarczy jedno kliknięcie, aby połączyć się z policjantem bądź napisać do niego wiadomość.

Aplikacja „Moja Komenda” jest dostępna do bezpłatnego pobrania na telefony z systemem operacyjnym Android oraz iOS.

Aplikacja ta została przygotowana przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji. Dostępna jest w sklepach Android Play oraz App Store.

Źródło: KPP w Głogowie.