Budujemy Nowy Piastów – będzie przetarg na działki budowlane

Zobacz jakie działki szykujemy na sprzedaż
DGL News

🏠 Informujemy o planowanych pierwszych przetargach ustnych nieograniczonych na sprzedaż nieruchomości gruntowych niezabudowanych, położonych w Głogowie
w obrębie 10 „Piastów Śląskich” i stanowiących własność Gminy Miejskiej Głogów.

strona 1 - ucięte na dgl

Wystawiamy na sprzedaż kolejne działki gruntu na os. Piastów Śląskich. To konsekwentna realizacja projektu Nowy Piastów. Obok bloków developerskich
i budynku komunalnego przygotowaliśmy także nieruchomości przeznaczone pod budownictwo jednorodzinne, szeregowe i wolnostojące. Docelowo, na tym terenie, powstanie prawie 60 nieruchomości przeznaczonych pod zabudowę jednorodzinną wolnostojącą i dwie nieruchomości przeznaczone pod zabudowę jednorodzinną szeregową. Na Nowym Piastowie powstaną także miejskie mieszkania czynszowe. Będzie to oferta dla tych mieszkańców, którzy nie kwalifikują się na mieszkania komunalne i jednocześnie nie są w stanie spełnić warunków TBS. Nowy Piastów to także infrastruktura z drogami, skwerami, terenami zielonymi i placami zabaw dla dzieci – mówi Rafael Rokaszewicz, prezydent Głogowa.

🏡 Do sprzedaży na Nowym Piastowie proponujemy działkę gruntu przeznaczoną pod budowę domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej oraz 15 działek gruntu pod budowę domów jednorodzinnych wolnostojących.

Poniżej przedstawiamy podział działek, ich powierzchnię oraz cenę:

strona 2 - ucięte na dgl

🏡 Więcej szczegółowych informacji o przetargu wkrótce w Biuletynie Informacji Publicznej (BIP) – www.glogow.bip.info.pl, w zakładce: sprzedaż nieruchomości gminnych.

Zdjęcia: Studio Siwek, grafika: K.Brzezińska