Wyzwanie dla miłośników rowerów!

Główna nagroda to tysiąc złotych!
DGL News

Zachęcamy wszystkich do udziału w rywalizacji o tytuł Rowerowej Stolicy Polski. Wystarczy jeździć na rowerze i rejestrować przejechane kilometry poprzez bezpłatną aplikację na telefon „Rowerowa Stolica Polski”. Start 1 września, ale już teraz ściągnij apkę i zarejestruj się. Możesz stworzyć grupę z przyjaciółmi. Finał 30 września 2020 roku.

 JAKIE NAGRODY DLA NAJLEPSZYCH?

Będzie ich sporo. Dwie nagrody po 1.000 zł, w formie talonów do sklepu sportowego, dla kobiety i mężczyzny, którzy wykręcą we wrześniu najwięcej kilometrów. Drugie miejsca to talony o wartości 700 zł każdy i trzecie o wartości 500 zł każdy. Będą także upominki dla innych uczestników tego wyzwania.

TRENING JUŻ TRWA. DOŁĄCZ I TY

Dzisiaj zapraszamy do wspólnego treningu przed wrześniową rywalizacją o Puchar Rowerowej Stolicy Polski. Każdy, kto do 16 sierpnia dołączy do treningu i wybierze w aplikacji swoje miasto (oczywiście Głogów!), automatycznie zostanie przypisany do wrześniowej rywalizacji i walki o cenne nagrody. Niewiele trzeba – ściągnij na smartfona aplikację „Rowerowa Stolica Polski” (ze Sklep Play), zarejestruj się i kręć kilometry dla zdrowia, przyjemności i dla Głogowa 🙂

To propozycja dla każdego, bez względu na wiek i możliwości. Liczy się każdy kilometr, nawet ten przejechany rowerem do pracy, po zakupy do sklepu czy z rodziną na drugi koniec Polski. Szczegóły na stronie www.rowerowastolicapolski.pl oraz w aplikacji „Rowerowa Stolica Polski”.

Fot. K.Brzezińska
Tekst: A. Białęcka