Pobierz apkę na telefon, by wykręcać kilometry dla Głogowa!

Lubisz jeździć na rowerze? Jeśli tak, to mamy coś super ciekawego dla Ciebie!
DGL News

🚴‍♂️ 1 września nasze miasto przystąpi do rywalizacji o tytuł Rowerowej Stolicy Polski. Ale zabawę można zacząć już dzisiaj.

📌 Pobierz aplikację na telefon „Rowerowa Stolica Polski”, zarejestruj się, wybierz swoje miasto Głogów i trenuj przed wrześniowym startem!

Link do pobrania aplikacji dla systemu Android znajduje się TUTAJ, dla systemu IOS znajduje się TUTAJ.

🚵‍♂️ I co ważne, nie będziesz musiał nabijać kilometrów tylko w Głogowie, możesz to robić dla naszego miasta na przykład na Mazurach, w Londynie czy Adelajdzie. Liczenie kilometrów w tej rywalizacji zacznie się 1 września, teraz trenuj i zbieraj punkty.

🚴‍♂️ Kręcenie kilometrów dla Głogowa, to nie tylko walka o puchar dla miasta ale także o indywidualne nagrody dla najlepszych rowerzystów z naszego miasta. Im więcej osób przystąpi do tej zabawy i rywalizacji, tym większą mamy szansę na wygraną. Zapraszamy do udziału stowarzyszenia i grupy.

Organizatorem rowerowej akcji jest miasto Bydgoszcz.

Tekst: A. Białęcka; grafika: www.rowerowastolicapolski.pl