Wakacyjna Strefa Talentów. Trwa rekrutacja na letni obóz

Głogowskie Stowarzyszenie „Otwarte Drzwi” zaprasza dzieci i młodzież na letni obóz do Pobierowa!
DGL News

Obóz odbędzie się w dniach 27 lipca – 7 sierpnia.

Atrakcje obozowe:
✅Festiwal of Colours, czyli plażowy, kolorowy zawrót głowy,
✅Konkurs rzeźby z piasku tj. Uczestnicy będą mieli do dyspozycji łopatę, piasek, wodę i własną wyobraźnię. Musi to wystarczyć, aby zbudować wspaniałą budowlę i zdobyć talent mistrza zamów z piasku…
✅planujemy również morskie kąpiele i/lub integracyjne tańce w deszczu
✅wylegiwania się na gorącym piasku i/lub okopywanie namiotów przed powodzią,
✅dzień urody i relaksu…

Planowane warsztaty tematyczne:
✅wokalne,
✅I pomoc przedmedyczna,
✅artystyczne,
✅socjoterapia z grą Integro,
✅dziennikarskie,
✅sprawnościowe,

Ale to nie wszystko:

W planach mamy wycieczkę autokarem do Rewala, gdzie znajdują się dwie przepiękne aleje. Aleja Zakochanych i Aleja Różana. Wybierzemy się na spacer do Niechorza, gdzie zwiedzimy latarnię morską, najpiękniejszą na polskim wybrzeżu, z której rozciąga się przepiękny widok oraz odwiedzimy Motylarnie – poznamy to niezwykłe miejsce, gdzie na wyciągnięcie ręki latają swobodnie egzotyczne motyle – opowiada Anna Mazurkiewicz ze Stowarzyszenia.

W związku z wytycznymi Ministerstwa Edukacji Narodowej, Głównego Inspektora Sanitarnego oraz Ministerstwo Zdrowia dotyczącymi organizacji wypoczynku dzieci i młodzieży organizatorzy informują, że będą się starali zrealizować w całości program obozu w Pobierowie. Gdyby nie było możliwe zorganizowanie któregoś z punktu programowego będzie on zastąpiony inną atrakcją.

Co się stanie, jeżeli wakacje zostaną odwołane w ostatniej chwili?

Najważniejsza informacja jest taka, że gdyby obóz został odwołany przez epidemię koronawirusa, przysługuje Wam prawo do bezkosztowego odstąpienia od umowy – zwrócimy 100 % kosztów obozu – wyjaśnia Ania Mazurkiewicz.

Zapisy na obóz w każdy poniedziałek w godzinach od 16. 00 do 19.00 w siedzibie stowarzyszenia przy ul. Wały Chrobrego, pawilon nr 24.

Źródło: Głogowskie Stowarzyszenie „Otwarte Drzwi”.