Sklep stworzony z miłości do dzieci i rodziców

#WspierajmySię. Oferta firmy Kic Kic Store
DGL News

Kic Kic Store to sklep stworzony z miłości do dzieci, ale również dla was Drodzy Rodzice. Znajdziecie u nas produkty które są  nie tylko piękne i wysokiej jakości, ale przede wszystkim praktyczne i bezpieczne. Chętnie wspieramy Polskich producentów, dlatego w większości są to artykuły ich produkcji. Nie brakuje również wartych uwagi, światowych marek zagranicznych, które urzekną każdego nowoczesnego rodzica.

Skompletujesz u nas cała wyprawkę dla swojego maluszka oraz zaopatrzysz się w niezbędne, praktyczne produkty, które umilą ten piękny okres, jakim jest macierzyństwo. Przejdziemy razem wszystkie etapy rozwoju twojego maleństwa. Zapewnimy spokojny sen,  ulżymy w bólu w okresie ząbkowania, pomożemy przy pierwszych posiłkach i w rozszerzaniu diety, razem będziemy stawiać pierwsze kroki. W sklepie znajdziecie Państwo również dział z zabawkami. Są to produkty wyjątkowe- kształtujące wyobraźnie oraz mające wpływ na  wrażliwość waszych pociech. Dzięki nim, wspólnie będziecie mogli spędzić czas. Znajdziecie u nas wspaniałe pluszaki, do których wasze maluchy chętnie się przytulą. Dla nieco starszych dzieci również mamy ciekawe propozycje. Przekonacie się, że nauka przez zabawę jest możliwa.

Chwila relaksu należy się również Wam- Drogie Mamy. W dziale kosmetyki, znajdziecie nie tylko produkty pielęgnacyjne dla niemowląt, ale również te, które pozwolą Wam stworzyć domowe Spa, zrelaksować się i zadbać o siebie w tym szczególnym dla Was czasie.

W związku z panującą pandemią wprowadziliśmy procedury bezpieczeństwa zalecane przez GIS, pakujemy Wasze zamówienia przestrzegając zasad higieny (stosujemy rękawiczki, maseczki i płyny do dezynfekcji).

Drodzy Rodzice Wasze bezpieczeństwo i przede wszystkim zdrowie Kobiet w ciąży jest dla Nas priorytetem, dlatego dowozimy Wasze zamówienia w Głogowie i okolicach za darmo pod drzwi Waszych mieszkań.

Zapraszam serdecznie na www.kickicstore.pl oraz na Nasze media społecznościowe.

Tekst: Karolina Fahner
Zdjęcia: Kic Kic Store