Wiosenne Warsztaty Rękodzieła w Centrum Kultury ONLINE

Stwórz własnoręcznie niepowtarzalne dekoracje na Wielkanoc!
wielkanocne ozdoby wydmuszki rękodzieło (fot. Pixabay)

Wiosenne Warsztaty Rękodzieła to wspólna inicjatywa wielu ludzi i instytucji głogowskich.

Planowaliśmy spotkać się z Wami i rodzinnie wymienić się kreatywnością, talentami i pomysłami w ramach przygotowań do świąt wielkanocnych. Życie pisze nam inny scenariusz. Dlatego pozostając w domach postanowiliśmy nie poddawać się i zrealizować tę inicjatywę w sieci – mówi Dorota Drozd z Centrum Kultury.

Od 1.04, prawie codziennie ok. godz. 12.00, na profilu Miejskiego Ośrodka Kultury w Głogowie na portalu „Facebook” będą prezentowane propozycje instruktorów MOK na zadane tematy w postaci filmików. Organizatorzy nie ukrywają, że liczą na czynny udział mieszkańców w warsztatach oraz na to, że propozycje się spodobają i zainspirują Państwa do upiększania domowej przestrzeni pomimo kwarantanny.

Tematy:
1.04 WIOSENNE PTAKI:
2.04 DEKORACJE WIELKANOCNE

3.04 BABA CZY MAZUREK
6.04 KURY I ZAJĄCE
7.04 STROIKI WIELKANOCNE
8.04 ALE JAJA

Jeśli tylko macie Państwo ciekawe pomysły, jak zrobić coś z niczego w domowych warunkach – zaprasza Dorota Drozd – wrzucajcie posty w wydarzeniu, prezentując swoje pomysły lub wykonane przedmioty w postaci zdjęć lub filmików!

Ogromne podziękowania dla wszystkich partnerów akcji WIOSENNE WARSZTATY RĘKODZIEŁA, za wsparcie i gotowość do współpracy:
Głogowskie Stowarzyszenie OTWARTE DRZWI
Cukiernia Cafe MERYK
Spółdzielnia Mieszkaniowa Nadodrze
Muzeum Archeologiczno-Historyczne w Głogowie
TBS Głogów
GPK-Suez Głogów
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Głogowie
Miejskie Centrum Wspierania Rodziny w Głogowie

tekst: Małgorzata Łętkowska