Urząd Miejski wprowadza ograniczenia

Z uwagi na konieczność zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa, Urząd Miejski wprowadza ograniczenia w przyjmowaniu interesantów.
UM w Głogowie informuje PILNE grafika

Z uwagi na konieczność zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa zgodnie z zaleceniami Związku Miast Polskich, Urząd Miejski w Głogowie wprowadza ograniczenia w przyjmowaniu interesantów.

Urząd Miejski wprowadza, od dziś od godziny 12.00 do odwołania, czasowe ograniczenie osobistego załatwiania spraw urzędowych. Zgodnie z zaleceniami w urzędzie przyjmowani będą tylko Ci interesanci, których osobista obecność jest bezwzględnie wymagana przy załatwieniu spraw urzędowych: odbiór dowodów osobistych, paszportów i korespondencji.

Od dziś, od godziny 12.00 do odwołania nieczynne będą Kasy Urzędu Miejskiego: w Ratuszu i przy ul. Poczdamskiej 1 Prosimy mieszkańców o regulowanie należności przez Internet. Numery kont bankowych znajdują się TUTAJ

Od dziś, 13 marca od godziny 12.00 do odwołania zamknięte będzie Biuro Obsługi Mieszkańca w Galerii Glogovia.

W związku z zaleceniami jakie otrzymaliśmy od Związku Miast Polskich zdecydowaliśmy się wprowadzić limity równoczesnej obecności interesantów w biurach obsługi, które nie są przygotowane do stworzenia warunków sterylnych. Robimy to w trosce o zdrowie mieszkańców, jak i naszych pracowników. Przy załatwianiu sprawy, prosimy o oczekiwanie na powietrzu, co zdaniem specjalistów zmniejsza zagrożenia zakażenia. Prosimy o dostosowanie się do zaleceń mówi Sekretarz Gminy Miejskiej, Katarzyna Brasse-Juźwiak.