Barwy Szczęścia Chrobrego Głogów

Zapisujemy w kalendarzach: 23 lutego!
DGL News

Już w niedzielę 23 lutego w hali widowiskowo-sportowej XIV Prezentacja Chrobrego Głogów. Gośćmi specjalnymi wydarzenia będą Sebastian Stankiewicz i jego filmowa partnerka Hanna Klepacka. Początek głównej części o godz. 17.00, a kibiców zapraszamy już od 16.00 do stref przygotowanych przez Sponsorów i Partnerów klubu.

Tegoroczna edycja przebiegnie pod hasłem „Barwy Szczęścia”. Kibice otrzymają upominki wydane na tę okazję przez klub i jego Partnerów, balony, fan karty piłkarzy i plakaty z wizerunkiem zespołu, który tydzień później rozegra pierwszy mecz w rundzie wiosennej Fortuna I Ligi.

Naszymi gośćmi specjalnymi będą głogowski aktor Sebastian Stankiewicz i Hanna Klepacka. Nieprzypadkowo filmowa para jest znana z serialu „Barwy Szczęścia” i 23 lutego zaprezentuje jedyny taki, bo przygotowany specjalnie z myślą o tym dniu program artystyczny w formie skeczu. Sebastian Stankiewicz pochodzi z Głogowa, tu chodził do szkoły i trenował w Chrobrym, później bywając na jego meczach. Takie wydarzenia, jak prezentacja to zawsze dobra okazja, by pokazywać osoby w przeszłości związane z klubem, których późniejsze losy potoczyły się w różny i ciekawy sposób, a które wciąż z nim sympatyzują. Dlatego już dwa lata temu prezentację uświetnił znany jako TMK aka Piekielny raper Tomasz Olczak, który także trenował w Chrobrym, z czasem wybierając inny życiowy kierunek.  

Kibiców do hali zapraszamy już na godz. 16.00. Wtedy uruchomione zostaną strefy dla najmłodszych i starszych fanów przygotowane przez Sponsorów i Partnerów Chrobrego. W tym czasie odbędą się też konkursy z nagrodami.

Główna część prezentacji od godz. 17.00. Kibicom zaprezentują się wszystkie zespoły Chrobrego Głogów. Będą to kilkuletnie dzieci trenujące w Piłkarskim Przedszkolu APN Chrobry, grupy selekcyjne Akademii Piłki Nożnej Chrobry, ligowe drużyny młodzieżowe Szkoły Mistrzostwa Sportowego Chrobry, piłkarki, rezerwy, oldboje i wzbudzający największe zainteresowanie pierwszoligowcy.

Nadesłane przez: Chrobry Głogów