SPS Chrobry Głogów vs LUK Politechnika Lublin 1:3

Kibice: wierzymy w naszych siatkarzy. Nie poddawajcie się!
DGL News

Wczorajszy mecz SPS Chrobry Głogów z gośćmi z Lublina zakończył się wynikiem 1:3. Pierwsze dwa sety należały do gości, trzeci zapisali na swoim koncie pomarańczo-czarni. W czwartym secie zwycięstwo przypieczętowali lublinianie (24:26, 22:25, 28:26, 20:25)

Bartosz Janeczek zdobył w meczu 18 punktów, Wojciech Szwed 14, Kacper Bobrowski – 11. Mateusz Kucharski zdobył 3 asy, Wojciech Szwed – 2, Bartosz Janeczek – 1.

Dokładne statystyki meczu TU

Statystyki nie pokazują emocji, a tych od początku meczu nie brakowało.

Doping kibiców z Klubu Kibica SPS Chrobry Głogów

Przygotowania do każdego meczu zaczynamy tuż po zakończeniu poprzedniego 🙂 . Lubimy te emocje, choć oczywiście żal, gdy mecz nie kończy się wygraną naszej drużyny. Ale jesteśmy, na dobre i na złe. Bez względu na wyniki. Dajemy z siebie wszystko, co było słychać także w czasie transmisji w tv, przyjemniej tak nam pisano. Lubimy to co robimy, po prostu. To pasja. Po meczu drużyna dostała od nas całą blachę domowego ciasta, tak na osłodę, choć plan był, że za zwycięstwo. My wierzymy w Naszych chłopaków i już – mówią po meczu kibice z Klubu Kibica SPS Chrobry Głogów.