BBTS Bielsko-Biała – SPS Chrobry Głogów 3:0

Pomarańczowo-czarni w strefie spadkowej.
DGL News

W sobotę, 30 listopada, BBTS Bielsko-Biała pokonała SPS Chrobry Głogów 3:0 (25:18, 25:16, 25:18) w meczu 12. kolejki KRISPOL 1. Ligi Mężczyzn.  Po 12. kolejce Chrobry spadł na 13. miejsce w tabeli, meldując się tym samym w strefie spadkowej.

Głogowianie już nie raz pokazali, że nie brakuje im ducha walki. W przedostatnim spotkaniu ligowym z Lechią zgarnęli pełną pulę punktów oraz niewiele brakowało, a weszliby do ćwierćfinału Pucharu Polski 2020. Jednak sobotnie spotkanie nie było dla nich szczęśliwe.

Nie mieliśmy w meczu z Bielskiem żadnego punktu zaczepienia. Gospodarze w każdym elemencie dominowali od początku do końca, kontrolując mecz. Według mnie, tylko kwestią czasu jest to, kiedy Bielsko będzie w czubie tabeli komentuje po meczu Dominik Walenciej, trener SPS-u.

O spotkaniu przeczytacie również tutaj.

– W środę gramy zaległy mecz z 2. kolejki z Norwidem Częstochowa. Jest to bardzo ważne spotkanie dla obu zespołów, ponieważ w tabeli dzielą nas 2 miejsca i tylko 2 punkty. Każda z drużyn zrobi wszystko, żeby w środę wygrać. My liczymy na dobry występ przed swoją publicznością i mamy nadzieję, że uda nam się dopisać kolejną wygraną oraz punkty do tabeli, które są nam bardzo potrzebne – dodaje trener.

W środę, 4 grudnia, SPS Chrobry Głogów rozegra zaległy mecz z Exact Systems Norwid Częstochowa na własnej hali.

Zdjęcia: SPS Chrobry Głogów