Konkurs na ozdobę świąteczną

Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza uczniów szkół podstawowych do udziału w konkursie „Wymarzona choinka”.
DGL News

Zbliża się czas ubierania choinek i przygotowywania świątecznych stroików. A gdyby tak w tym roku samodzielnie przygotować ozdoby i wziąć udział w konkursie? Jest ku temu doskonała okazja – Miejska Biblioteka Publiczna w Głogowie zaprasza uczniów szkół podstawowych do udziału w konkursie na najpiękniejsza ozdobę świąteczną.

W konkursie „Wymarzona choinka” mogą wziąć udział uczniowie szkół podstawowych z Głogowa i powiatu głogowskiego. Zadaniem uczestników jest wykonanie ozdoby choinkowej, która nawiązywać będzie do dawnych i obecnych tradycji bożonarodzeniowych.

Prace należy dostarczyć do 6 grudnia do Działu Dziecięco-Młodzieżowego biblioteki przy ul. Jedności Robotniczej 15.

Praca przestrzenna, może być wykonana w dowolnej technice i z różnych materiałów jednak z zastrzeżeniem minimalnego wykorzystania gotowych elementów. Szczegółowe informacje dotyczące konkursu zawarte są w regulaminie.

Regulamin konkursu

Rozstrzygnięcie konkursu, uroczyste ogłoszenie laureatów oraz wręczenie nagród odbędzie się 18 grudnia o godz. 10.00 w bibliotece przy ul. Jedności Robotniczej 15. Po uroczystości uczestnicy, zwycięzcy konkursu i goście wspólnie ubiorą biblioteczną choinkę.

Więcej informacji dostępne pod nr tel. 76 726 56 22.

Tekst: Agnieszka Błaszczyk.