MultiBox już otwarty!

Od dziś mieszkańcy Głogowa mogą udać się na zakupy do nowego parku handlowego.

Dziś została uroczyście przecięta czerwona wstęga, otwierając nową galerię
w Głogowie.

To dodatkowa oferta dla naszych mieszkańców, cieszę się z zagospodarowania tej przestrzeni ­- mówi Prezydent Głogowa Rafael Rokaszewicz.

Na początku inwestycji została wybudowana nowa ulica Generała Bema wraz
z dwoma rondami, która odciążyła skrzyżowanie ulic Wojska Polskiego z Generała Władysława Sikorskiego.

– Mamy możliwość rozwijania tej części miasta. Część handlowa już jest zagospodarowana i oddana mieszkańcom do użytku – mówi prezydent. Jeśli chodzi
o część mieszkalną, miasto buduje osiedle TBS-ów. Docelowo mają tam powstać cztery bloki. – Część mieszkalna za chwilę również zmieni swoje oblicze.

– Przez wiele lat był to teren otoczony płotem i niewiele się tu działo. Dziś mamy całą przestrzeń zagospodarowaną – podsumowuje włodarz miasta.

Zagospodarowanie tego powojskowego terenu zajęło naszej firmie 5 lat. Od początku miała to być inwestycja dwuetapowa. W pierwszym etapie, półtora roku temu, został otwarty obiekt handlowy firmy Kaufland. Dzisiaj otwieramy obiekt handlowy MultiBox w Głogowie. To obiekt o powierzchni około  8 tys. m2. W jego ramach będzie 15 różnych obiektów handlowych – mówi Ryszard Tacik, prokurent
w firmie wykonawcy.  

W najbliższym czasie zostanie otwartych pięć kolejnych sklepów.

Atrakcją otwarcia Parku Handlowego MultiBox będzie koncert zespołu Boys, który odbędzie się dziś na parkingu galerii o godzinie 18:00.