Kolejne zapisy do poradni endokrynologicznej

6 listopada kolejne 78 osób będzie mogło zarejestrować się do poradni endokrynologicznej.
Głogowski Szpital Powiatowy

Od 6 listopada ruszają kolejne rejestracje pacjentów do programu „Profilaktyka Chorób Tarczycy – Poradnia Endokrynologiczna na terenie Gminy Miejskiej Głogów”.

Rejestracja odbywać się będzie osobiście przez Pacjenta w trybie „bez skierowania” w Centralnej Rejestracji – w holu szpitala. Przewidzianych jest 78 miejsc na wizyty w dniach 13 i 19 listopada 2019 r.

Przy rejestracji do Programu, Pacjent zobowiązany będzie do okazania się dowodem osobistym – wydanym przez Prezydenta Miasta Głogowa – lub zaświadczeniem wydanym przez Urząd Miasta Głogowa, potwierdzającym zameldowanie na terenie miasta.

Przy rejestracji Pacjent otrzyma:
• skierowanie na badanie laboratoryjne,
• termin z wyznaczoną datą i godziną wizyty specjalistycznej.

UWAGA: Pobranie krwi na badania laboratoryjne odbywać się będzie w Gabinecie Poradni Endokrynologicznej, przy ul. Kościuszki 15 (parter w budynku szpitala) od godziny 8:00 w dniu rejestracji na wizytę. Pacjent powinien zgłosić się na badanie na czczo i odstawić suplementy diety i witaminy na co najmniej dwa dni przed terminem pobrania krwi.

Konsultacje specjalistyczne odbywać się będą w Poradni Endokrynologicznej.

Program skierowany jest do pełnoletnich mieszkańców miasta Głogowa oraz do osób, które nie uczestniczyły w poprzedniej edycji programu w roku 2018, z wyjątkiem osób, u których zostały wykryte zmiany (guzki, torbiele) przy poprzedniej wizycie profilaktycznej.

Szczegółowe informacje również na stronie internetowej:
https://www.szpital.glogow.pl/profilaktyka-chorob-tarczycy…/