„Z Boiska na Stadion”

Ruszyły zapisy do trzeciej edycji turnieju drużyn osiedlowych „Z Boiska na Stadion”.

Dzieciaki z osiedlowych boisk, trenujące bezpłatnie od kwietnia do października pod okiem wykwalifikowanych trenerów, mogą tworzyć zespoły, aby we wtorek 8 października na głównej płycie stadionu stanąć do rywalizacji z całym miastem.

Zapisy drużyn (minimum 5 zawodników w polu + 1 bramkarz) prowadzone są na poszczególnych boiskach u Trenerów Osiedlowych zgodnie z rozkładem zajęć. Będą przyjmowane do piątku 27 września włącznie. Jedna z ośmiu lokalizacji Trenera Osiedlowego wystawia przynajmniej jeden zespół.

Trzecia edycja „Z Boiska na Stadion” odbędzie się we wtorek 8 października o godzinie 16:00 na głównej płycie stadionu. Dla wielu uczestników będzie to jedyna taka okazja, aby zagrać na głównym obiekcie Chrobrego i zarazem na jednej z najlepszych muraw w całej lidze.

Dla wszystkich uczestników przygotowano nagrody i poczęstunek. Największe otrzymają zwycięzcy.

Chrobry informuje, że kategorie wiekowe zostaną ustalone po otrzymaniu wszystkich zgłoszeń. Ponadto zastrzegają sobie możliwość przesunięcia turnieju na każdy kolejny wtorek października w przypadku niekorzystnych prognoz pogody.

Tegoroczna odsłona Trenera Osiedlowego – zadania finansowanego przez Gminę Miejską Głogów, a prowadzonego przez piłkarskiego Chrobrego – powoli dobiega końca. W czerwcu dzieci wzięły udział w festynie z konkurencjami o charakterze interdyscyplinarnym, przed nimi turniej piłkarski, po którym bezpłatne treningi połączone z grupowymi wyjściami rekreacyjnymi będą prowadzone już tylko do końca października.

Źródło: Chrobry Głogów S.A.