Miejska Strefa Biznesu świętowała pierwsze urodziny

Po roku MSB podsumowuje dotychczasową działalność.
Miejska Strefa Biznesu urodziny

Przez rok działalności Miejska Strefa Biznesu obsłużyła bezpośrednio ponad 700 osób, a pośrednio, np. poprzez udział w targach czy współpracę z Powiatowym Urzędem Pracy, ponad 1000 osób.

Są takie tematy, które zawsze przyciągają tłumy, na przykład działalność nierejestrowa, RODO czy reklama na Facebooku. Te wszystkie warsztaty będą więc cały czas powtarzane. Zauważyłam natomiast, że trudno jest utrzymać ciągłość grupy podczas cyklicznych warsztatów, dlatego zamierzam zmienić charakter tych spotkań – mówi Karolina Duchińska z Miejskiej Strefy Biznesu.

Na urodzinowym spotkaniu pojawiły się zarówno osoby, które korzystały i brały udział w warsztatach i spotkaniach jak i osoby, które dzieliły się swoją wiedzą.

Miejska Strefa Biznesu to miejsce, w którym w którym głogowski mikro biznes może bezpłatnie realizować swoje inicjatywy. To tutaj głogowski przedsiębiorca znajdzie:

  • miejsce pracy – przestrzeń coworkingowa dla przedsiębiorców stawiających pierwsze kroki w biznesie, 
  • przestrzeń dla swoich inicjatyw – możliwość wynajęcia sali konferencyjnej,
  • wiedzę – profesjonalne szkolenia, warsztaty i konferencje będące wsparciem dla początkujących przedsiębiorców,
  • wirtualny adres – usługę umożliwiającą podnajem biura Miejskiej Strefy Współpracy, jako adresu do korespondencji lub siedziby rejestrowej podmiotu gospodarczego lub osoby prawnej oraz obsługę korespondencji.