Ważny dwumecz

Od jutra rusza sprzedaż biletów na dwa najbliższe spotkania pomarańczowo-czarnych.

Już dziś rusza sprzedaż biletów na dwa mecze Chrobrego Głogów.
W sobotę 21 września o godzinie 18:00 pomarańczowo-czarni rozegrają spotkanie Fortuna 1. Ligi z Odrą Opole, a we wtorek 24 września o godzinie 17:30 podejmą zespół Lech Poznań w 1/32 finału Totolotek Pucharu Polski.

Przedsprzedaż wejściówek na mecz Chrobry – Odra odbywać się będzie zgodnie z przyjętymi w lidze zasadami. Bilety w cenach od 5 do 30 złotych dostępne będą w kasach pływalni Chrobry, na portalu KupBilet.pl oraz jego punktach pośredniczących – wybrane salony Empik i Kolporter. Przedsprzedaż biletów zakończy się w dniu meczu o godzinie 14:00. Później wejściówki będą dostępne jedynie w stadionowych kasach bezpośrednio przed meczem w cenach 10 i 20 złotych.

Sprzedaż biletów na spotkanie Chrobry – Lech rozpocznie się w czwartek 12 września o godzinie 6:15. Ceny biletów:
– 20 zł – bilet zwykły w okresie przedsprzedaży,
– 30 zł – bilet zwykły w okresie sprzedaży normalnej,
– 150 zł – bilet VIP.
Wejściówki w przedsprzedaży można nabyć do poniedziałku 23 września włącznie w kasach pływalni Chrobry, na portalu KupBilet.pl i stacjonarnych punktach pośredniczących (wybrane salony Empik i Kolporter) z podziałem na mieszkańców województwa dolnośląskiego (12-19 września) i mieszkańcy wszystkich województw (20-23 września). Sprzedaż normalna odbędzie się we wtorek 24 września w godzinach 6:15 – 13:30 w tych samych punktach dystrybucji. Bilety będą również dostępne w kasach stadionowych bezpośrednio przed meczem. Posiadacze karnetów „Jesień 2019” na mecz Pucharu Polski wchodzą za darmo.

Źródło: Chrobry Głogów S.A.