Martyna Kierczyńska Mistrzynią Europy K1

Zawodniczka Legionu Głogów ze złotym medalem!

„Najpiękniejsze chwile w życiu każdego sportowca – 1 miejsce na podium, Mazurek Dąbrowskiego, złoty medal, puchar. Martyna Kierczyńska ciężko na to wszystko zapracowała podczas tego turnieju. Trzy mocne walki z klasowymi rywalkami w tym w finale wygrana z aktualną Mistrzynią Świata” czytamy radosny wpis Macieja Domińczaka o zwycięstwie Martyny Kierczyńskiej i odebraniu tytułu Mistrzyni Europy.

Zobacz film z ceremonii wręczenia medali https://www.facebook.com/maciej.dominczak/videos/2974468002594470/UzpfSTIzMDY4NzYyMDMyMDQ0NjoyMzEzMzYyMjU1Mzg2Mjk1/?epa=SEARCH_BOX

Każdą rywalkę rozpracowywaliśmy taktycznie i w każdym przypadku nasza taktyka okazała się skuteczna. Na finał z Bułgarką mieliśmy najwięcej czasu aby obmyślić plan i to z nią, wydawałoby się najlepszą przeciwniczką, Martyna zawalczyła najlepiej. Ani na chwilę nie pozwoliła jej pomyśleć, że może to wygrać a przewaga punktowała na koniec była ogromna – pisze Maciej Domińczak, trener Legionu Głogów.

Mistrzostwo Europy to kolejny etap w karierze sportowej naszej zawodniczki. Już za miesiąc razem z Oliwer Domińczak, Patrycja Wiśniewska i Weronika Gawlik weźmie udział w Mistrzostwach Świata Muaythai.

Źródło i zdjęcia: Maciej Domińczak, Legion Głogów