Piłkarskie Przedszkole czeka na zawodników

We wrześniu rozpoczyna się nowy sezon Akademii Piłki Nożnej. Klub rozszerzył swoją działalność tworząc Piłkarskie Przedszkole.

Przedszkola Piłkarskie powstają z myślą o cztero- i pięciolatkach. Najmłodszych czeka zabawa, która będzie stanowić przygotowanie do bardziej piłkarskiej formy zajęć oferowanej dla dzieci od siódmego roku życia przez Akademię.

Zajęcia praktyczne odbywać się będą na boisku oraz na hali widowiskowo-sportowej, a teoretyczne w Przedszkolu Niepublicznym Poziomka Domek na Skraju, które współpracuje przy tym projekcie. Dzieci będą uczestniczyć w zajęciach dwa razy w tygodniu w przedziale czasowym sześćdziesiąt-siedemdziesiąt minut.

Nad młodymi piłkarzami opiekę sprawować będzie wykwalifikowana kadra trenerska, doświadczona w szkoleniu początkujących zawodników Akademii Piłki Nożnej.

Celem zajęć jest zainteresowanie sportem oraz piłką nożną, a także zwiększanie ogólnej sprawności już od najmłodszych lat.

Zasady zapisów nie są skomplikowane, wystarczy wypełnić formularz i dostarczyć go do siedziby klubu (budynek piłkarski przy ul. Wita Stwosza 1- biuro nr 2) w wyznaczonych terminach: poniedziałki, godz. 10.00-11.00, wtorki, godz. 15.30-16.30 i czwartki, godz. 11.00-13.00.

Formularz dostępny na oficjalnej stronie internetowej www.chrobry-glogow.pl oraz w budynku piłkarskim Chrobry.

Źródło: Chrobry Głogów S.A.