MCWR zaprasza rodziny potrzebujące wsparcia

W Miejskim Centrum Wspierania Rodziny pracują wykwalifikowani psychologowie, psychoterapeuci, asystenci rodzin i specjaliści profilaktyki problemowej – nie wstydźmy się prosić o pomoc.
Miejskie Centrum Wspierania Rodziny w Głogowie_mini

„W ostatnich dniach dotarła do nas smutna wiadomość o śmierci pięcioletniego Dawidka. Jako pracownicy ośrodka, który powstał z myślą o potrzebie wspierania głogowskich rodzin, jesteśmy tym wydarzeniem głęboko poruszeni.

Jesteśmy po to, by towarzyszyć wam w życiowych zmianach, pomagać w przeżywanych kryzysach i wspierać wasz rozwój. Członkami naszego zespołu są wykwalifikowani psychologowie, psychoterapeuci, asystenci rodzin i specjaliści profilaktyki problemowej. Jeśli masz poczucie, że twoje życie wymyka się spod kontroli, natknąłeś się na  problem i nie widzisz rozwiązania albo po prostu potrzebujesz rozmowy- przyjdź do Miejskiego Centrum Wspierania Rodziny. Jesteśmy do waszej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00, wizyty umawiane z wyprzedzeniem odbywają do natomiast do godziny 19:00.

Czasami niewiele trzeba, by przekonać się, że za zakrętem czeka na ciebie prosta droga.”

Tekst: Miejskie Centrum Wspierania Rodziny w Głogowie.

Poniżej aktualna oferta MCWR