15-lecie PWSZ

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Głogowie w tym roku obchodzi jubileusz 15-lecia. Z tej okazji zaplanowano szereg wydarzeń.
PWSZ Głogów fot. M (1)

Pierwszymi wydarzeniami, które odbyły się w ramach obchodów była jubileuszowa edycja Rajdu Rowerowego „Odjazdowy Bibliotekarz” oraz projekt studentów kierunku Nowe Media „Głogów. Miejsca i ludzie. Od dworca PKP do Cukrowni”. 

Główne uroczystości dopiero się odbędą. Zaplanowano je na 18 października i będą połączone z inauguracją roku akademickiego 2019/2020. 

Uroczystościom będą towarzyszyć różne wydarzenia. Zaplanowaliśmy m.in. wystawę fotograficzną „PWSZ w 15-tu odsłonach”, wystawę materiałów i gadżetów reklamowych, zwiedzanie podziemi budynków uczelni. Podczas uroczystości w MOK zaprezentujemy przygotowany na tę okazję krótki film, uhonorujemy pracowników, którzy pracują w uczelni od początku jej istnienia, nagrodzimy laureatów jubileuszowego konkursu plastycznego, który ogłosiliśmy w maju.  Przygotowujemy także specjalne publikacje okolicznościowe informuje Anna Włodarczyk, rzeczniczka PWSZ w Głogowie.

Jednym z elementów upamiętnienia jubileuszu będzie posadzenie pamiątkowego drzewa na terenie zielonym uczelni.

Już dziś władze uczelni zapraszają wszystkich studentów, absolwentów oraz pracowników obecnych i byłych na uroczystość do Miejskiego Ośrodka Kultury, którą zakończy okolicznościowy koncert.