Jubileuszowa wymiana młodzieży

To była 25 międzynarodowa wymiana młodzieży Głogowskiego Towarzystwa Tenisowego z młodzieżą z Kettenkamp w Niemczech.

W dniach od 4 do 10 lipca odbyła się szczególna, bo jubileuszowa 25 międzynarodowa wymiana młodzieży Głogowskiego Towarzystwa Tenisowego z młodzieżą z Kettenkamp w Niemczech.

Nasza wizyta przebiegała zgodnie z przygotowanym programem, który był bardzo bogaty i ciekawy. Jak zawsze odbył się turniej tenisowy, który po raz kolejny wygraliśmy 11:7 i zdobyliśmy puchar przechodni – mówi Andrzej Kulhawik, prezes GTT.

Podczas tygodniowego wyjazdu, uczestnicy odbyli szereg ciekawych spotkań i wizyt, m.in. wycieczka nad Morze Północne, jazda na nartach wodnych, a także wspólne zabawy integracyjne, gry terenowe i sprawnościowe.

To był wspaniały czas z niezwykłymi ludźmi. Mieszkańcy Kettenkamp są bardzo otwarci, mili, serdeczni i przyjaźnie do nas nastawieni. Wracamy zachwyceni. Miniony tydzień na długo pozostanie w naszej pamięci. Mamy także nadzieję, że nasza współpraca będzie trwała jeszcze wiele lat. Serdeczne podziękowania dla Prezydenta miasta Głogowa, który ufundował prezenty i drobne upominki dla strony niemieckiej. Dziękuje Wszystkim którzy przyczynili się do tego szczególnego wyjazdu – podsumowuje prezes GTT.

Źródło: Głogowskie Towarzystwo Tenisowe.