Wygrana Chrobrego w drugim sparingu

W drugim sparingu Chrobry pokonał Elanę Toruń 3:0. Bramki zdobyli Szymon Drewniak, Michał Ilków-Gołąb i Mikołaj Lebedyński.
Wygrana Chrobrego w drugim sparingu_mini

Chrobry dobrze zaczął, prowadząc już od 8 minuty. Wtedy dośrodkowanie Jarosława Ratajczaka z lewej strony zamknął Szymon Drewniak. W 41 minucie piłkarze Ivana Djurdjevicia podwyższyli prowadzenie. Przy rzucie rożnym w szesnastce faulowano czekającego na piłkę Kowalczyka. Jedenastkę pewnie wykorzystał Michał Ilków-Gołąb.

W drugiej połowie większość zmian dokonano w 60 minucie. Już po tym Chrobry podwyższył. W 77 minucie udział mieli w tym właśnie ci, którzy weszli na boisko po kwadransie. Z prawej strony piłkę w pole karne posłał młody Adam Antochów, ta doszła do Mikołaja Lebedyńskiego, po czym napastnik Chrobrego umieścił ją w bramce.

Trener Ivan Djurdjević przyglądał się czwórce testowanych zawodników i wkrótce powinniśmy poznać jego decyzje.

CHROBRY: Abramowicz (60 Makuchowski) – Ilków-Gołąb (55 Stolc), Góra (60 Wasiluk), Michalec (46 testowany 2), Ratajczak (60 Filipowicz) – Pawlik (70 testowany 4), Drewniak (60 Mandrysz), Diduszko (60 Kulchawy), Piła (60 Antochów), testowany 1 (60 testowany 3), Kowalczyk (60 Lebedyński)

W sobotę trzeci w kolejności sparing. Chrobry, podobnie jak przed rokiem, zmierzy się z Reprezentacją AFE, której skład tworzą hiszpańscy piłkarze bez kontraktów.

Mecz rozegrany zostanie w Szamotułach i rozpocznie się o godz. 17:00.

Źródło: Chrobry Głogów