Muzyka w ruinach Kościoła św. Mikołaja

Miejski Ośrodek Kultury zaprasza na koncert Elżbiety Adamiak „Muzyka w ruinach”, który odbędzie się już w ten czwartek.
muzyka_w_ruinach2019_ela_adamiak_plakat_mini

27 czerwca (czwartek) o godz. 21:00 w ruinach Kościoła św. Mikołaja zagra Elżbieta Adamiak. Bilety, w cenie 30 zł, do nabycia są w Biurze Obsługi Klienta MOK oraz na 30 minut przed koncertem „przy ruinach”.

Ela Adamiak – piosenkarka, autorka tekstów i kompozytorka, która od wielu lat zajmuje w Polsce czołowe miejsce w gatunku poezji śpiewanej. Niedawno obchodziła 40-lecie pracy artystycznej. Artystka nagrała siedem płyt i według koneserów
i krytyków muzycznych, każda okazała się sukcesem. Obecnie wydała płytę, na której znalazły się starannie dobrane nowe piosenki artystki, np.: „Trwaj, chwilo, trwaj” (duet z A. Nowakiem), „Posiedzimy sobie razem w kuchni” (duet z K. Kiljańskim), „Zanosi się na noc”.
Piosenka „Trwaj chwilo trwaj” przez długi czas utrzymywała się w czołówkach list przebojów m.in. „Trójki”, Radia „Złote Przeboje”. W plebiscycie Polskiego Radia „Jedynki” głosami słuchaczy wybrana została Przebojem Jesieni 2009.

muzyka_w_ruinach2019_ela_adamiak_plakat

Podczas koncertu Ela zaprezentuje piosenki z najnowszej płyty „Zbieram siebie” oraz swoje największe przeboje, takie jak: „Jesienna zaduma”, „Do Wenecji dalej stąd co dzień” i wiele innych.

Artystce na scenie towarzyszyć będzie trzyosobowy zespół muzyczny w składzie: Piotr Goljat – fortepian, śpiew, Sebastian Ruciński – gitara, Piotr Górka – kontrabas.

Tekst: Dorota Drozd, MOK