Restauracja Ofert Pracy w Głogowie

Głogowski Urząd Pracy chce stanowić centrum ofert pracy, jakie są dostępne w powiecie. Dlatego 1 czerwca uruchomił Restaurację Ofert Pracy.
restauracja ofert pracy_PUP Głogów_mini

Restauracja to grupa społecznościowa na Facebooku Powiatowego Urzędu Pracy
w Głogowie. Wystarczy przyłączyć się do grupy, a wszystkie oferty pracy będą dostępne na komórkach i innych urządzeniach mobilnych.

– Będzie można wziąć kawę, herbatę wygodnie usiąść i przejrzeć oferty pracy dostępne na rynku – opowiada Damian Piątek, zastępca dyrektora PUP.

Restauracja Ofert Pracy

– Zamiarem naszym jest publikowanie tu ofert pracy, które nie tylko wpłyną do PUP, ale też wszelkich ofert, anonsów i ogłoszeń publikowanych na portalach internetowych związanych z pracą. Urząd Pracy codziennie będzie zamieszczał informacje o ofertach, jakie wpłynęły na dany portal, wskazując link do oferty pracy. Przykładowy wykaz ofert pracy z portalu OLX czy PRACUJ.PL opublikowaliśmy kilka dni temu na profilu – dodaje Damian Piątek.

Ponadto PUP jest gotowy opublikować każdą informację na temat pracy
i poszukiwania kandydatów, a pracodawców i inne osoby poszukujące pracowników prosi o przesyłanie ogłoszeń.

– Mamy nadzieję, że Restauracja Ofert Pracy przełoży się na lepszą i sprawniejszą realizację ofert i zachęci klientów poszukujących pracy do przeglądania ofert – mówi zastępca dyrektora PUP.

Restauracja-Ofert-Pracy-PUP-Głogów-plakat

PUP zaprasza każdego dnia do Restauracji – wirtualnie, a w każdy poniedziałek do sali 113 w Powiatowym Urzędzie Pracy w Głogowie.

Będzie można przyjść i zapoznać się z ogłoszeniami ofert pracy czy uzyskać pomoc doradcy zawodowego. Specjaliści będą czekać, by pomóc każdemu poszukującemu zatrudnienia – zaprasza Damian Piątek.

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Głogowie