Wakacyjna Strefa Talentów

Wakacyjna Strefa Talentów to pomysł, który zrodził się z potrzeby zrobienia czegoś, czego dotąd jeszcze nie było…

Jak zapowiadają organizatorzy wydarzenia, podczas dwutygodniowego pobytu w Pobierowie (od 2 do 15 lipca), młodzież nie tylko będzie się dobrze bawić i odpoczywać, ale przede wszystkim odkryje w sobie drzemiący potencjał do sportu, muzyki czy dziennikarski:

Naszym podstawowym zadaniem będzie pokazanie młodym ludziom, że są wartościowi, nieprzeciętni, zdolni, a praca nad sobą to przyjemność. Zaproponowaliśmy kilka stref tematycznych do wyboru, ale nie zamykamy się w szczelnych grupach – mówi Ania Mazurkiewicz ze Stowarzyszenia Otwarte Drzwi.

Każdy kto na obóz pojedzie będzie mógł spróbować czegoś, czego być może do tej pory nie miał okazji robić – śpiewać, walczyć na macie, kręcić filmy, nagrywać rozmowy. Być może niektórzy rozpoczną swoją przygodę lektorską, bo też będzie okazja do tego, aby popróbować nagrać reklamy czy inne formy dziennikarskie.

Najważniejsze, że będziemy to robić razem, nauczymy się współpracy i pozytywnego myślenia. W pięknych okolicznościach przyrody zadbamy o to, aby każdy uczestnik naszego obozu poczuł się ważny, wartościowy dla siebie samego, a także dla innych i żeby każdy odkrył w sobie swoje najmocniejsze strony. Nasi warsztatowcy to otwarci na nowe wyzwania, pełni zapału i optymizmu ludzie, z szalonymi pomysłami, które z pewnością zrealizują podczas pobytu w Pobierowie – zapowiada Ania Mazurkiewicz.

Współorganizatorem obozu jest Głogowskie Stowarzyszenie „Otwarte Drzwi”.

Szczegółowe informacje można uzyskać w siedzibie Stowarzyszenia w każdy poniedziałek od 16.00 do 18.00, przy ul. Wały Chrobrego pawilon 24.

Tekst nadesłała Anna Mazurkiewicz.