Informacja o lokalach wyborczych w Głogowie

W związku z niedzielnymi wyborami do Parlamentu Europejskiego, zamieszczamy informację o numerach oraz granicach obwodów głosowania, a także wyznaczonych siedzibach obwodowych komisji wyborczych.
DGL News
Nr obwodu głosowania Granice obwodu głosowaniaSiedziba obwodowej komisji wyborczej
1Balwierska, Bernardyńska, Bolesława Krzywoustego, Długa, Franciszkańska, Garncarska, Grodzka, Hugona Kołłątaja, Karola Miarki, Klarysek, Koszarowa, Kotlarska, Kuźnicza, Młyńska, Nadodrzańska, Parafialna, Piaskowa, Piastowska, Piekarska, Piotra Skargi, Plac Solny, Polska, Powstańców, Rynek, Rzeźnicza, Słodowa, Smolna, Stanisława Kutrzeby, Stanisława Staszica, Staromiejska, Starowałowa, Szewska, Świętego Mikołaja, Świętojańska, Wały Bolesława Chrobrego, ZłotaPaństwowa Wyższa Szkoła Zawodowa, ul. Piotra Skargi 5, 67-200 Głogów
Lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych
21 Maja, Aleja Wolności od 2 do 16C (parzyste), 11, 13; Bł. Lugiego Novarese, Cicha, Dobra, Dzieci Głogowskich, Gołębia, Grodzisko, Jedności Robotniczej od 2 do 18, od 42 do 46; Kamienna Droga, Łąkowa, Mała, Nadbrzeżna, Plac 1000-lecia od 8 do 13; Plac Jana z Głogowa, Plac Kolegiacki, Poczdamska, Spokojna, Sybiraków, Topolowa, Strzelecka, ZamkowaZespół Szkół Politechnicznych, Plac Jana z Głogowa 7, 67-200 Głogów
3Aleja Wolności od 18 do 24C (parzyste), od 19 do 21B (nieparzyste), od 30 do 52 (parzyste); Brama Brzostowska, Generała Józefa Bema, Generała Władysława Sikorskiego od 6 do 12 (parzyste), 13, 13A, 13B, od 14 do 18; Jana Matejki, Łużycka, Plac 1000-lecia od 1 do 7; SpółdzielczaZespół Szkół Ogólnokształcących, ul. Jedności Robotniczej 10, 67-200 Głogów
4Adama Mickiewicza, Aleja Wolności 23, 23A, 23B, od 54 do 70A (parzyste), od 65 do 83 (nieparzyste); Biechów, Browarna, Działkowa, Elektryczna, Generała Władysława Sikorskiego od 19 do 76; Juliusza Słowackiego, Komunalna, Krochmalna, Kwiatowa, Marii Skłodowskiej-Curie, Przemysłowa, Strefowa, Wierzbowa, Wróblin Głogowski, Żukowicka Szkoła Podstawowa nr 2, Aleja Wolności 74, 67-200 Głogów
5 Armii Krajowej od 2 do 30A (parzyste), Obrońców Pokoju od 6 do 10D (parzyste), 16, od 16A do 16F; Plac Konstytucji 3 Maja, Stawna Szkoła Podstawowa nr 8, ul. Gustawa Morcinka 2, 67-200 Głogów
Lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych
6 Bartosza Głowackiego, Generała Tadeusza Rozwadowskiego, Generała Władysława Sikorskiego 2, 4 od 1 do 11 (nieparzyste); Grunwaldzka, Jedności Robotniczej od 33 do 40A; Słowiańska, Wojska Polskiego od 1 do 9 (nieparzyste) Miejska Biblioteka Publiczna, ul. Jedności Robotniczej 15, 67-200 Głogów
Lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych
7 Armii Krajowej od 1 do 21 (nieparzyste) Przedszkole Publiczne nr 6, ul. Gustawa Morcinka 6, 67-200 Głogów
8 Gustawa Morcinka od 2 do 18H (parzyste); Obrońców Pokoju od 18 do 20H (parzyste) Szkoła Podstawowa nr 8, ul. Gustawa Morcinka 2, 67-200 Głogów
Lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych
9 Fryderyka Chopina, Generała Józefa Sowińskiego, Gustawa Morcinka od 1 do 87 (nieparzyste); Mikołaja Reja, Wojska Polskiego od 11 do 27 (nieparzyste), 58 Szkoła Podstawowa nr 6, ul. Kościuszki 18, 67-200 Głogów
10 10 maja, Adama Asnyka, Boczna, Elizy Orzeszkowej, Jana Cybisa, Jana Długosza, Jana Kochanowskiego, Józefa Lompy, Józefa Wybickiego, Karola Szymanowskiego, Mikołaja Gomółki, Nowa, Polna, Połaniecka, Samotna, Stanisława Wyspiańskiego, Stefana Żeromskiego, Tadeusza Kościuszki, Wąska, Wincentego Kadłubka, Zbigniewa Herberta Szkoła Podstawowa nr 12, ul. Mikołaja Gomółki 43, 67-200 Głogów
Lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych
11 Bukowa, Cedrowa, Dębowa, Generała Stanisława Maczka, Generała Stanisława Skalskiego, Generała Witolda Urbanowicza, Generała Władysława Andersa, Jesienna, Jodłowa, Kasztanowa, Lipowa, Malinowa, Ogrodowa, Okrężna, Świerkowa, Wojska Polskiego od 4 do 38 (parzyste), od 31 do 35 (nieparzyste) Stowarzyszenie na Rzecz Integracji i Usamodzielniania „Dom w Głogowie”, ul. Okrężna 21, 67-200 Głogów
Lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych
12 Keplera, Perseusza Przedszkole Publiczne nr 9, ul. Perseusza 3, 67-200 Głogów
Lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych
13 Merkurego, Plac Prymasa Polski Stefana Wyszyńskiego, Saturna Szkoła Podstawowa nr 12, ul. Mikołaja Gomółki 43, 67-200 Głogów
Lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych
14 Galileusza od 1 do 23 (nieparzyste); Kosmonautów Polskich od 2 do 50 (parzyste); Oriona od 1 do 23 (nieparzyste); Plutona od 2 do 4 (parzyste) Przedszkole Publiczne nr 19, ul. Plutona 3, 67-200 Głogów
15 Andromedy, Galileusza od 2 do 22 (parzyste); Oriona od 2 do 24 (parzyste) Szkoła Podstawowa nr 10, ul. Andromedy 62, 67-200 Głogów
16 Gwiaździsta, Kosmonautów Polskich 3, 5; Orbitalna od 21 do 23 (nieparzyste); Plutona od 3 do 23 (nieparzyste) Szkoła Podstawowa nr 11, ul. Gwiaździsta 2, 67-200 Głogów
17 Kosmonautów Polskich od 7 do 127A (nieparzyste), od 52 do 56 (parzyste) Szkoła Podstawowa nr 11, ul. Gwiaździsta 2, 67-200 Głogów
18 Brzeska, Grodzieńska, Krzemieniecka, Lwowska, Łucka, Marszałka Józefa Piłsudskiego, Neptuna, Nowogródzka, Orbitalna od 1 do 19 (nieparzyste), 25, 27, od 33 do 41 (nieparzyste); Paulinów, Samborska, Stanisławowska, Tarnopolska, Wileńska Przedszkole Publiczne nr 20, ul. Herkulesa 4, 67-200 Głogów
Lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych
19 Herkulesa, Legnicka, Obrońców Pokoju od 23 do 29 (nieparzyste), od 32 do 56 (parzyste), Orbitalna 29, 31, od 43 do 89 (nieparzyste), 60, 66, 68; Różana Przedszkole Publiczne nr 20, ul. Herkulesa 4, 67-200 Głogó
Lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych
20 Gabriela Narutowicza, Henryka Sienkiewicza od 2 do 18 (parzyste); Ignacego Daszyńskiego, Ignacego Paderewskiego, Jędrzeja i Jana Śniadeckich od 3 do 10; Obrońców Pokoju od 1 do 11B (nieparzyste); Strumykowa, Wincentego Witosa Szkoła Podstawowa nr 7, ul. Ignacego Daszyńskiego 11, 67-200 Głogów
Lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych
21 Budowlanych od 5 do 35 (nieparzyste), od 18 do 22 (parzyste); Juliusza Kossaka, Marii Konopnickiej, Obrońców Pokoju od 13, 13A do 13C, od 15, 15A do 15D, od 24 do 30B (parzyste) Przedszkole Publiczne nr 7, ul. Stanisława Moniuszki 4a, 67-200 Głogów
22 Budowlanych 3, 4, 6, od 6B do 6G; Cypriana Kamila Norwida, Henryka Sienkiewicza 1, 1A do 1E, 3, 7, 13; Ireny Sendlerowej, Jędrzeja i Jana Śniadeckich od 11 do19; Stanisława Moniuszki Szkoła Podstawowa nr 7, ul. Ignacego Daszyńskiego 11, 67-200 Głogów
Lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych
23 Bolesława Prusa, Gimnastyczna, Lotników, Łukowa, Narciarska, Olimpijska, Spadochroniarzy, Spadzista, Sportowa, Tenisowa, Wioślarska, Wita Stwosza od 2 do 6D (parzyste), od 7 do 14; Żeglarska, Żwirki i Wigury Zespół Placówek Szkolno-Wychowawczych, ul. Sportowa 1, 67-200 Głogów
Lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych
24 Brzozowa, Listopadowa, Marcowa, Mieczysława Niedziałkowskiego, Styczniowa Szkoła Podstawowa nr 9, ul. Mieczysława Niedziałkowskiego 10, 67-200 Głogów
25 Geodezyjna, Kazimierza Wielkiego, Kowalska, Krawiecka, Mechaniczna, Rudnowska 1 – 24; Rzemieślnicza, Ślusarska, Ułanów Polskich, Złota Podkowa Miejskie Centrum Wspierania Rodziny, ul. Folwarczna 7, 67-200 Głogów
Lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych
26 Akacjowa, Cukrownicza, Cyprysowa, Dolna, Henryka Głogowskiego, Karmelkowa, Klonowa, Kolejowa, Końcowa, Kościelna, Kresowa, Krótka, Mleczarska, Na Uroczysku, Osadników, Portowa, Rudnowska 34 – 117; Słodka, Stara, Stoczniowa, Transportowa, Wspólna, Żarkowska Szkoła Podstawowa nr 13, ul. Akacjowa 10, 67-200 Głogów
Lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych
27 Królewska, Rycerska, Wita Stwosza od 15 do 36; Władysława Łokietka Szkoła Podstawowa nr 14, ul. Królewska 12, 67-200 Głogów
28 Letnia, Morelowa, Orzechowa, Pogodna, Słoneczna, Wiosenna, Wiśniowa Przedszkole Publiczne nr 17, ul. Królewska 14, 67-200 Głogów
Lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych
29 Budziszyńska, Dobrawy, Ester Golan, Galla Anonima, Gnieźnieńska, Henryka Brodatego, Henryka Pobożnego, Królowej Jadwigi, Plac Mieszka I, Szczyglicka, Świętej Jadwigi Śląskiej, Wincentego Pola, Wodna, Zielona, Ziemowita Szkoła Podstawowa nr 3, Plac Mieszka I 22, 67-200 Głogów
30 Herbowa, Kaspra Eliana, Książąt Oleśnickich, Księcia Jana II, Księżnej Mechtyldy, Małgorzaty Cylejskiej, Miodowa, Probusa, Przemysława Głogowskiego, Wawelska Szkoła Podstawowa nr 3, Plac Mieszka I 22, 67-200 Głogów
Lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych
31 Bolesława Wysokiego, Henryka V Żelaznego, Kazimierza Sprawiedliwego, Konrada I, Książąt Żagańskich, Salomei Szkoła Podstawowa nr 3, Plac Mieszka I 22, 67-200 Głogów
Lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych
32 Jagiellońska, Piasta Kołodzieja Przedszkole Publiczne nr 21, ul. Jagiellońska 37, 67-200 Głogów
33 Bolesława Śmiałego, Dziadoszan, Folwarczna, Gen. Fieldorfa ”Nila”, Gen. Komorowskiego ”Bora”, Gen. Okulickiego ”Niedźwiadka”, Gen. Roweckiego ”Grota”, Jana Karskiego, Jana Nowaka Jeziorańskiego, Kasztelańska, Leszka Białego, Nankera, Płk. Witolda Pileckiego, Świętosławy Przedszkole Publiczne nr 21, ul. Jagiellońska 37, 67-200 Głogów
34 Zakład Karny Zakład Karny w Głogowie, ul. Lipowa 21, 67-200 Głogów
35 Dom Pomocy Społecznej Dom Pomocy Społecznej „Magnolia” w Głogowie, ul. Neptuna 22/24, 67-200 Głogów
36 Głogowski Szpital Powiatowy sp. z o. o. w Głogowie Głogowski Szpital Powiatowy sp. z o. o., ul. Tadeusza Kościuszki 15, 67-200 Głogów

Więcej szczegółów dotyczących głosowania: https://glogow.bip.info.pl/dokument.php?iddok=6898&idmp=173&r=r