Kolejne sukcesy „Legionu” Głogów

Gala „HFO” oraz Puchar Świata K1 okazały się bardzo szczęśliwe dla zawodników „Legionu” Głogów, którzy wracają z medalami i pucharami.
Dominik Bala na gali HFO w Nowym Sączu_mini

Dominik Bala wygrał na gali „HFO” w Nowym Sączu swoją walkę z zawodnikiem gospodarzy Kamilem Janikiem, stosunkiem głosów 2:1. Tym samym piękny puchar powędrował do Głogowa.
– Tak jak się spodziewaliśmy, Kamil okazał się twardym i silnym rywalem, ale Dominik swoim doświadczeniem i nieustępliwością przeważał przez większą część pojedynku i to jego sędziowie widzieli jako zwycięzcę.
Plan taktyczny zrealizowany, Bala wytrzymał psychicznie presję, a więc musiała być wygrana. Ogromne podziękowania dla przeciwnika, bo dzięki jego dobrej postawie walka była tak dobra dla kibiców
opowiada Maciej Domińczak, trener Legionu.

Dominik-Bala-po-Gali-HFO

Z kolei Martyna Kierczyńska 3 raz z rzędu zdobyła Puchar Świata K1 w Budapeszcie po zwycięstwie z zawodniczką z Ukrainy. Wcześniej Ukrainka odprawiła do domu inną Polkę, Aleksandrę Polińską z Białegostoku. Martyna tym samym wygrała już szósty turniej w tym roku (3 w Muaythai i 3 w Kickboxingu), a przed nią jeszcze jeden start. Później zasłużony odpoczynek i przygotowania do Mistrzostw Europy K1 oraz Mistrzostw Świata Muaythai.

Sukcesy-Legionu-Głogów-na-Gali-HFO_2

Niestety inna zawodniczka „Legionu” – Natalia Wajman – przegrała w finale z Serbką i musi zadowolić się srebrnym medalem.

Źródło: „Legion Głogów”