Owoc(e) Głogu Anny Hamza

Pasja autorki, emocje bohaterów i nasze miasto – już wydają owoce!
Most Tolerancji w Głogowie

Nowy pomysł Anny Hamza – Owoc Głogu – ściąga kolejne osoby. To połączenie pasji Ani i chęci wsparcia projektu Razem dla Hospicjum.

Anna Hamza – autorka projektu Owoc Głogu

– To bardzo wyjątkowa dokumentacja. Bohaterowie sesji zdjęciowych przeżyli same pozytywne emocje stojąc przy swoich szkołach, podwórkach, na PKP, na tle cukrowni, barbakanu, w fosie – mówi Anna Hamza.

A każdy z nich ma swoje „miejskie serduszko sentymentu”. To stadion, rondo, nawet dziura przed Ratuszem. Jak mówi autorka zdjęć, Owoc Głogu to połączenie przeszłości, teraźniejszości i przyszłości, bo Głogów zmienia się wciąż i wciąż…. I Ania to pokazuje.

Dochód z sesji, a uwiecznieni na zdjęciach płacą dowolny datek, trafi między innymi na rzecz Fundacji Hospicjum Głogowskie. Ile potrwa cała akcja? Tak długo, jak sama autorka będzie miała na to siłę – śmieje się Ania.

Co jeszcze planuje? Wystawy uliczne oraz wydanie albumu. Jak nam pisze – pomoc już zaoferowali Dariusz Andrzej Czaja, Wiesław Maciuszczak i Irek Dominiak. Korektą tekstu zajmie się polonistka Hanna Miroś.

– Zapraszam do udziału każdego tubylca DGL. Wystarczy skontaktować się ze mną przez FB – zachęca Anna Hamza.

Więcej znajdziecie TU:

https://www.facebook.com/samy.hamza.923/media_set?set=a.425245048052531&type=3

https://www.facebook.com/Anna-Hamza-259811291236376/