Rozpoczynają się Kiermasze Książki Przeczytanej

Kiermasze Książki Przeczytanej cieszą się ogromną popularnością wśród czytelników. Już 7 maja odbędzie się pierwszy z nich!
plakatkiermasz- zajawka-w1280-h1280

Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza na cieszące się ogromną popularnością wśród czytelników, Kiermasze Książki Przeczytanej. Pierwszy z zaplanowanych na maj kiermaszów odbędzie się 7 maja w godz. 10.00-17.00 w bibliotece przy ul. Budowlanych 10. 

Kiermasze książki przeczytanej to świetna okazja, by za grosze wzbogacić swoją biblioteczkę. Będzie można wybierać spośród nowości, klasyki literatury, literatury popularno-naukowej i sensacyjno-kryminalnej oraz książek dla dzieci – mówi Izabela Owczarek, Dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Głogowie.

Sprzedawane podczas kiermaszu egzemplarze są w dobrym lub bardzo dobrym stanie, mogą jeszcze długo długo posłużyć w domowej biblioteczce. Kiermasze to także wspaniała gratka dla wszystkich poszukiwaczy książek rzadkich lub niewznawianych, ponieważ można na nich znaleźć prawdziwe perełki za symboliczną złotówkę – dodaje Izabela Owczarek.

Tekst nadesłała Agnieszka Błaszczyk.