Ważne 3 punkty Chrobrego w Olsztynie

Wczoraj Chrobry Głogów pokonał Stomil Olsztyn 2:0 po bramkach Szymona Drewniaka i Mateusza Machaja. Przedstawiamy wypowiedzi pomeczowe trenera Chrobrego, Grzegorza Nicińskiego.
M. Machaj po strzelonej bramce w Olsztynie

Chrobry na to wyjazdowe zwycięstwo musiał ciężko zapracować. Na pomeczowej konferencji prasowej trener Niciński nie krył zadowolenia z wyniku oraz postawy drużyny.

– Chciałem pogratulować moim zawodnikom, że pokazali charakter i wygrali ten mecz 2:0. To są 3 punkty, które dopisujemy i jesteśmy z nich zadowoleni. Mecz był wyrównany, każdy miał swoje sytuacje, ale to my zadaliśmy te dwa decydujące ciosy. Zespół pokazał, że w trudnych momentach potrafi się skonsolidować i dzisiaj było widać, że jeden walczył za drugiego podsumował spotkanie trener Chrobrego.

Najbliższy mecz głogowianie zagrają w czwartek na stadionie przy Wita Stwosza z ostatnią w tabeli Garbarnią Kraków. Będzie to niezwykle ważny mecz.

Zwycięstwo w Olsztynie jest ważne, ale już musimy myśleć o tym, co nas czeka, czyli kolejny bój o utrzymanie z Garbarnią u siebie. Postawa drużyny w meczu ze Stomilem napawa optymizmem przed meczami walki, które nas czekają. Walka o utrzymanie będzie bardzo trudna kończy trener Niciński.

Źródło: Chrobry Głogów