Kolejne sukcesy ekipy TC Chrobry Scott Głogów

Piotr Mierzyński z ekipy TC Chrobry Scott Głogów wygrał IV etap Międzynarodowego Wyścigu Hellena Tour w kategorii Młodzieżowców.
DGL News

W Hellena Tour wzięli udział zawodnicy elity i P23 ze wszystkich polskich ekip oraz zawodnicy m.in. z Niemiec, Ukrainy i Litwy. Piotr Mierzyński zajął w klasyfikacji generalnej drugie miejsce w klasyfikacji do 21 lat. Damian Bieniek był czwarty. W klasyfikacji do 23 lat Mierzyński został sklasyfikowany na czwartym, a Bieniek na dziewiątym miejscu.

Młoda ekipa TC Chrobry Scott Głogów musiała sobie radzić bez Jakuba Muriasa, który został powołany przez trenera kadry narodowej Młodzieżowców na wyścig w Belgii. Jakub zaprezentował się najlepiej z 6-cio osobowej reprezentacji Polski.

Teraz przed zawodnikami przerwa świąteczna. Do startów powrócą 28 kwietnia wyścigiem Visegrad 4 Bicycle Grand Prix Polski w Sobótce, następnie pierwszy skład weźmie udział w Karpackim Wyścigu Kurierów, a pozostali zawodnicy wystartują w klasykach w Polsce.

Źródło: TC Chrobry Scott Głogów