Ucz się za darmo!

Darmowe kursy językowe i komputerowe dla głogowian. Zobacz kto może z nich skorzystać.
kursy językowe plakat

Projekt nazywa się „Znajomość języków i obsługi komputera furtką do większych szans na rynku pracy”.

Na realizację projektu pozyskaliśmy fundusze unijne, dlatego wszystkie kursy, które proponujemy są całkowicie bezpłatne – mówi  Agnieszka Podoba, specjalistka ds. rekrutacji z Biura Projektów Unijnych w Legnicy.

Mieszkańcy Głogowa mogą skorzystać z bezpłatnych kursów z języka angielskiego, niemieckiego i francuskiego, a także z kursów komputerowych.

Zajęcia będą się odbywać średnio 2×1,5h  lub 1x 3h tygodniowo.  Organizatorzy kursów zapewniają elastyczne godziny nauki, od poniedziałku do piątku oraz w weekendy.

Zajęcia będą się odbywać w godzinach rannych lub popołudniowych. Po zakończonym kursie i zdanym egzaminie każdy kursant otrzymuje certyfikat.
− dodaje Agnieszka Podoba.

Trzeba jednak spełnić pewne kryteria, aby wziąć udział w kursach.

Kursy adresowane są do osób do 50 roku życia, posiadające wykształcenie maksymalnie ponadgimnazjalne. Ponadto nie mogą to być osoby fizyczne prowadzące własną działalność gospodarczą, więźniowie, a także studenci dzienni  oraz zaoczni.

Spotkanie informacyjne odbędzie się jutro, 13 kwietnia, przy ul. Obozowej 3, o godzinie 10.00.

Osoby chcące zweryfikować poziom swojej wiedzy mogą wejść na stronę internetową  http://www.severn.com.pl/jezykidolnyslask/ lub skontaktować się z Biurem Projektu w Legnicy, przy ul. Wojska Polskiego 1/4.