Mecz z niespodzianką

To będzie wyjątkowa okazja! Trofeum za Mistrzostwo Polski PGNiG Superligi zawita do Głogowa. Już 16 kwietnia będzie można je zobaczyć z bliska przed i w trakcie ćwierćfinałowego meczu KS SPR Chrobry Głogów – PGE VIVE Kielce.
Trofeum przechodnie za Mistrzostwo PGNiG Superligi

Już we wtorek o godz. 18:30 szczypiorniści Chrobrego Głogów podejmą na własnym parkiecie aktualnego mistrza Polski, PGE VIVE Kielce. W dniu spotkania na kibiców będzie czekać specjalna strefa Trophy Tour.

Będzie tam możliwość zrobienia zdjęcia z pucharem i wygrania cennych nagród. Trofeum za Mistrzostwo Polski w piłce ręcznej mężczyzn jest unikalnym, dedykowanym pucharem PGNiG Superligi i zostało zaprojektowane specjalnie dla tych rozgrywek. Puchar jest przechodni, wręczany Mistrzowi Polski w piłce ręcznej od 2016 roku.

Strefa Trophy Tour będzie otwarta od godziny 17:30 do końca przerwy w meczu. W godzinach 17:30-18:30 na kibiców czekać będzie profesjonalny fotograf, który wykona bezpłatne zdjęcia wszystkim chętnym. Galeria ze zdjęciami zostanie opublikowana na Facebooku KS SPR Chrobry Głogów.

TROPHY TOUR grafika dla GŁOGOWA

Pierwsze pięć osób, które zrobi sobie zdjęcia z trofeum, otrzyma oficjalną piłkę PGNiG Superligi Select Ultimate. W przerwie meczu kibice będą mieli okazję wziąć udział w specjalnym konkursie. Dodatkowo – każdy, kto opublikuje zdjęcie z Trofeum na Instagramie i użyje #SuperTrofeum, weźmie udział w zabawie, w której może zdobyć wartościowe nagrody!

Początek spotkania o 18:30, strefa Trophy Tour otwarta od 17:30. Zapraszamy!

Źródło: SPR Chrobry Głogów