Aktorskie role przedszkolaków

Przez dwa dni przedszkolaki prezentowały swoje talenty aktorskie. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.
dni teatru PP 6 Głogów

W Przedszkolu Publicznym nr 6 odbyły się Dni Teatru.

Uczestnictwo w spektaklu wspiera rozwój myślenia abstrakcyjnego. Dlatego też w naszym przedszkolu zorganizowane zostały Dni Teatru, które odbywały się przez dwa dni. W ciągu tych dni, wszystkie dzieci z naszego przedszkola bawiły się w aktorów. Swoją grą aktorską zaprezentowały bogactwo i piękno naszej Ojczyzny – informuje Anna Chorzępa z PP nr 6.

W pierwszym dniu teatralnym zaprezentowały się dzieci z grupy Elfów i dzieci z grupy Kubusia Puchatka, przedstawiając montaż słowno- muzyczny pt. „Piękna jest nasza Polska cała”. Następnie dzieci z grupy Miki i przyjaciele przeniosły widzów grą aktorską do Krakowa prezentując bajkę pt. „Smok Wawelski”.

W drugim dniu zmagań aktorskich wystąpiły dzieci z grupy najmłodszej Krasnoludki, które zaprezentowały montaż słowno- muzyczny pt. „Co to jest Polska ?”.

Następnie dzieci z grupy Biedronek przeniosły widzów do Warszawy prezentując legendę pt. „Wars i Sawa”.

Trwające Dni Teatru przyniosły dzieciom wiele radosnej zabawy i przyjemności z możliwości bycia aktorem lub widzem.

Materiał nadesłała Anna Chorzępa z PP nr 6.