Siatkówka i tenis w klasach sportowych

W Szkole Podstawowej nr 3 od roku szkolnego 2019/2020 będą funkcjonowały oddziały sportowe.
Reprezentacja szkoły wraz z trenerem z medalami2

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Noblistów Polskich w Głogowie ogłasza nabór do oddziałów sportowych na rok szkolny 2019/2020:

  • 1 oddziału klasy V o profilu piłka siatkowa dziewcząt/ tenis stołowy chłopców lub piłka siatkowa
  • 1 oddziału klasy VI o profilu piłka siatkowa dziewcząt/ tenis stołowy chłopców lub piłka siatkowa
  • 1 oddziału klasy VII o profilu piłka siatkowa dziewcząt/ tenis stołowy chłopców lub piłka siatkowa

Szkoła zapewnia 10 godzin zajęć wychowania fizycznego tygodniowo, w tym 6 godzin szkolenia ukierunkowanego na rozwój w konkretnej dyscyplinie sportu.

Dyrektor SP 3 zaprasza do skorzystania z nowej oferty szkoły. Film: GIM TV.

Spotkanie informacyjne dla chłopców z obecnych klas IV, V i VI odbędzie się 30 marca o godz. 10:00 w sali gimnastycznej. Próby sprawności fizycznej dla dziewcząt i dla chłopców zostaną przeprowadzone 1 kwietnia o godzinie 16:00 w sali gimnastycznej szkoły – mówi Ernest Kłósek, dyrektor SP 3.

Stosowne zaświadczenie lekarza podstawowej opieki zdrowotnej o braku przeciwwskazań do uprawiania sportu kandydat powinien dostarczyć po ustaleniu listy przyjętych.

Nasza kadra nauczycielska posiada wieloletnie doświadczenie w szkoleniu oddziałów sportowych. Zapraszamy uczniów naszej szkoły oraz innych szkół podstawowych z miasta i regionu – dodaje dyrektor szkoły.

Dodatkowe informacje, w tym wniosek o przyjęcie do oddziału sportowego znajdują się stronie internetowej szkoły http://www.sp3glogow.pl.
Telefon kontaktowy 76 834 71 63.

Źródło: SP 3 Głogów